kolmapäev, 30. juuni 2010

Leina ja Marianne toimetamisi!

Jätkame ikka meie head sõprade tegemiste ja toimetamiste kajastamist. lugege läbi ja osalege!!


Tere!

Suur suvi on kätte jõudnud ja päike kõrgel taevas – ent neile, kes veel ranna- või metsamõnude nautimise asemel arvuti läheduses aega veedavad, on meil paar teadaannet:


Vabaühenduste Fondi toel on kohe-kohe valmimas taaskasutamise teemalehekülje TARBETUST TARVILIKUKS esimene etapp. Loodame siiralt, et olete leidnud pakutud taaskasutamise tööjuhenditest inspiratsiooni ja pisukest tõuget ise midagi ette võtta. Et tulevikuski uusi ja põnevaid tööjuhiseid pakkuda, uurime:
· Mis pakkus enim inspiratsiooni, ärgitas järgi tegema või tõi lihtsalt sära silma ning ajas näpud sügelema?
· Milliseid tööjuhendeid tulevikus näha sooviksite?
Teie arvamusi ootame järgneva nädala jookusul (kuni 5.juulini) kommentaariumisse leheküljel: http://craftwerk.ee/blog/eriti-thtis-teadaanne
Ja et Teie hetkeline aja mahavõtt, kaasamõtlemine ning arvamuse kirjapanek vääriliselt tasutud saaks, siis loosime kõigi kommenteerijate ning meile kirjutajate vahel välja mõned maitsvad präänikud :)

*********

Samuti kutsume jätkuvailt kõiki liituma kotitegemise ühisüritusega RAAMIST VÄLJAS – kes ise kaasa lüüa ei soovi, võib imetleda osalejate poolt loodud ainulaadseid meistriteoseid ürituse galeriides.

Suvine kotitegu kestab seekord erandkorras 3 kuud ja üllatab lausa kahe teemaga, mille vahel valida: MURUMÄNGUD /AQUA!

Pikem selgituskiri asub aadressil: http://craftwerk.ee/blog/kik-kik-on-uus-juunikuusSoovime kõigile loovat, säästlikku ja päikeseküllast suve!


Marianne ja Leina
Craftwerk.ee

Kommentaare ei ole: