kolmapäev, 20. veebruar 2013

Talv ja haigused ja kraed

Millegipärast on nii, et ei satu enam kuigi tihti Koostegemise Rõõmu tegemisi siia kirjutama. Tegeliklt me ikka käime koos ja heegeldame. Kuigi jah, eelmise nädala vastlapäeva liud tegime ikka õues ja oma perede keskel ja jätsime kokkusaamise ära. Ja see nädal juhtus selline lugu, mis paljude kollektiividega sel aastal jaanuaris juhtunud, nimelt haiguste kõrgperiood jõudis Koostegemise Rõõmuni. Seega me ravisime endid ja ravime ikka edasi ka aga plaan kohtuda järgmine nädal on ikka täitsa olemas.

Teema on meil ka uueks kohtumiseks olemas. Nimelt selle talve kõige ihaldusväärsem aksessuaar on krae. Selline ilukrae, mis pannakse nt kampsuni, kootud kleidi vms peale. Meie võtame plaani heegeldatud krae. Seega tulge heegeldama kraed!!!

Üks tuttav mulle kunagi rääkis: tal oli vanatädi, selline tõeline daam, kes kunagi kodust välja ei tulnud nii, et poleks kraed kleidile pannud. Ükskord aga juhus nii, et läks kiireks ja unustas krae kleidile panna. Siis sellel tuttaval külas olles palus, et ehk on mõnda õlarätikut pakkuda, mida saaks kelidile panna, et tunne on nagu oleks alasti. Seega krae on unustatud vana ja olgem siis vanaemade ja vananvanaemade kraedega lugupidavad.

Kommentaare ei ole: