neljapäev, 15. juuli 2010

1. AUGUSTIL TOIMUB KIRBUTURG KUUSALUS!!!

Tere kõigile!

Suur suvi on juba poole peal ja loodetavasti on teil olnud mahti ka puhata ja päikest rõõmu tunda. Meie oleme seda igatahes üritanud teha niipalju kui võimalik.
Aga asja juurde… Meie eelmisest toredast kirbuturu ettevõtmisest on möödas juba varsti 3 kuud. Et järgmine kauplemispäev liiga kaugele tulevikku ei lükkuks, oleme plaaninud uue turu korraldada 1.augustil Kuusalus. Täpse koha asjus veel läbirääkimised käivad, aga variandid on pastoraadi ees või jalgpalliplatsil kiriku kõrval. Kellaaeg ka selgumas.

Seekord ei otsi me kauplemiseks ühtegi hoonet vaid proovime teha „pauku“ uut moodi. Kauplemine toimub autodelt, nende pealt ja kõrvalt! Kellel autot pole, see võib kohale organiseerida kastid, stanged vm varustuse, millelt oma kaupa pakkuda. Registreerimisel andke palun kindlasti teada, kas on auto või mitte!
Kuna aega on eriti vähe jäänud, siis tuleb müügihuvilistel mõtted ja ideed selgeks mõelda väga kiiresti ning soovi korral registreeruda müüjaks hiljemalt 25. juuliks. KES EES, SEE MÜÜGIPLATSIL. Loodetavasti õnnestub meil hoolimata lühikesest etteteatamise ajast sinna kõik soovijad ära mahutada. Varasem kogemus on näidanud, et hilisemad soovijad ei pruugi müüjana löögile pääseda. Aga siis on ka kauplemiskoha suurus oma piire seadnud…

Osavõtutasu müüjale ikka 50 krooni.

Tuletame meelde, et turul kaubeldakse enda kodust kaasa toodud ülejäänud või väikseks jäänud esemetega. Lettidel on ehteid, raamatuid, plaate, riideid, jalanõusid, sporditarbeid, mänguasju, nipsasju, nõusid ja miks mitte ka mööblit! Ootame põnevusega, millega seekord üllatate!

Turul ei kaubelda ärilistel eesmärkidel varutud esemetega!
Kuna me ei korralda üritus omakasu eesmärgil, siis anname teada, et korraldamiskuludest üle jääva osalemistasude summa anname heategevuse korras abivajajatele. Varsti ju algamas kool ning loodetavasti saame mõne lapse kooli alguse rõõmsamaks muuta uue ranitsa või uute jalanõude vms näol. Seega annate turul müüjana osaledes ka oma panuse heategevuseks.

Eelmise kirbuturu (aprillis Kolgaküa Rahvamajas) korralduskuludest jäi üle ca 200 krooni, mida me ei hakanud kellelegi jagama, vaid arvestasime selle reservi ning sellele lisame juurde kõnealuse turu osalemistasude summa.
Palju vajalikke asju sai ka transporditud Tapale naiste varjupaika. Aitäh Jana mehele Matile, kes asjad ära viis.

Müüjaks registreerujatele tuleb infot lähitulevikus juurde, ka ostuhuvilistele saadame enne turupäeva täpsemat infot.

Käesolevat e-maili on lausa palutud oma tuttavatele edasi saata!

Kui on veel küsimus, võta ühendust!
Kaie-Liina, kaieliina@hot.ee, 505 2260
Helena, helena_aug@hotmail.com, 529 8923

1 kommentaar:

Helena ütles ...

Koht Pastoraadi esine ja aeg 1. august kell 13.00-17.00
Helena