esmaspäev, 1. november 2010

Teisipäevakud, õpitoad, meie ja teie mõtted!

Tere kõigile rõõmsatele koostegijatele!


Meid ajendab järgmisi mõtteid ja küsimusi kirja panema natuke soiku jäänud Koostegemise rõõmu tegutsemine.
Kuigi augustis panime paika ilusa aastaplaani, ei ole see suures osas tööle saanud.

Käima saime teisipäevakud. Fotokoolituse teema.
Ka sel korral, 2. novembril ootame rohkelt osalejaid ja eelnevalt saadetud kodutöid. Info olemas ka lingil - Fotokoolituse materjalid ja kodutööd

ME USUME, ET MEIEGA OLLAKSE NÕUS, soiku asja jätta ei tohi, RÕÕMUTSEME ikka EDASI.

Siit tulevadki meie küsimused:

 • Paari nädala pärast on läbi fotokoolituse teema. Soovime jätkata augustis kokkulepitud lapitehnika teisipäevakutega. Kadri asemel juhendajaks Ülle. Kuna teema väga mahukas, õmblusmasinate ja materjalide rohke, siis soovime teada, kes oleksid südamest huvilised.
  Kuusalu õmbleja Ülle on valimis meid juhendama lapitehnika osas.
  Kokkulepe on, et teisel novembri teisipäeval (9.11) hakkame lapitehnikaga peale (Kerli on kohal, Helena ka). Ülle võtab kaasa erinevate tehnikatega tehtud proovitööd, ka need mis pole esimesel korral kohe õnnestunud, samuti hulgaliselt raamatuid.
  Endal tuleb muretseda esialgu vaid niit, nõel, kolmnurk joonlaud, tavaline joonlaud, käärid, kangas, head tahe. Ja kohe ei hakka me üldse õmblusmasinaga jändama, võtame asja rahulikult samm-sammult. Kui me juba teame, mida me teha tahame - pajalappidest- padjakatetest tekini välja - siis arutame õmblusmasina olemasolu.
 • Mida meie blogist oodatakse? Mis võiks olla teisiti ja mis on hästi.
 • Milliseid õpitubasid võiksime korraldada?
 • Millised oleksid jõuluteemad? Seda enam, et Kuusalu lasteaias korraldatakse taaskord heategevuslik jõululoterii, kuhu lapsevanemate ja laste poolt oodatakse osalust loterii esemete varumise näol.
 • Kerli on rääginud Heretiga, Heret oleks nõus tulema õpetama, kuidas traati ehete tegemisel kasutada.
  Helena rääkis mõnda aega tagasi Eneliga, kes põhimõtteliselt oleks nõus polümeersavist ehete teemat edasi arendama, oleks vaid vaja teada, millist tehnikat soovime katsetada.
  Maire pakkus välja ka ehete tegemist ja miks mitte nipetnäpet martsipani ja shokolaadi valmistamist.Jääme ootama tagasisidet selle blogi kaudu, e-mailidele
kerli.kostritski@mail.ee või
helena_aug@hotmail.com

KAKS TUNDI NÄDALAS KÄSITÖÖLE, INSPIREERIV SELTSKOND, SEDA ME KA VAJAME.
Olge varmad meiega kaasa mõtlema ja rõõmsat novembrit!

Kerli ja Helena

Kommentaare ei ole: