reede, 3. veebruar 2012

Vammuse kursus lõpetas

Lapivammuste kursus sai otsa. Ehk siis ettenähtud aeg, mis meil oli vammuse õpimiseks - on nüüd läbi. Nagu võite arvata, siis aega jäi väheks ja oleks tahtnud veel ja veel aga samas kõik esialgu vajalik teave on meile edastatud ja selle teadmiste pealt võiks saada vammuse iseseisvalt valmis küll, kui uue tegemine käsitleks samu kitsaskohti mis juba olnud. Paraku nii lihtne see elu pole, sest iga uus asi on isemoodi. Aga julgust käärid kampsunitele (vanadele muidugi) sisse torgata on nüüd oluliselt rohkem.

Te kindlasti tahate teada, et millega te siis hakkama saite? Noohh - vammustega, peaaegu. Tõesti, paljud tööd olid teisipäeval veel poolikud ja olid sellises staadiumis, mis vajasid veel palju, palju tööd ja mamseli väärt nõu. Ükskord tuleb siia virtuaalne näitus (varsti mõni pilt, kui fotograafiga jutule saan:)). Ja tegelikult on plaan ka teha päris näitus Kuusalu rahvamajas ja teiega, kallid lugejad seda kõike jagada. Täna kahjuks pole veel päris täpselt välja mõelnud, kus ja kuidas aga ta tuleb. Luban!

Aga see, mis tehtud oli ilus, väga ilus. Igal ühel oma lähenemine, nägemus Kuusalu moodi vammusest.

Päris lõpetamine vammusekursusel tuleb 29. aprill Jaanioja käsitöötalus koos kevadise piknikuga mamseli juures.See on nüüd ka see koht, kus tuleb tänada Arenduskoda ja PRIAt kes võimsaldasid meil nii suurepärast oskust omandada, toetades meie tegevust rahaliselt.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Käisin neid peaaegu valmis vammuseid viimasel korral vaatamas ka. Ja jään ootama pilte, väga vahvad tegemised. Ise tõen. ei ole võimeline nii suurt tööd ette võtma. Aitäh Kerli, järgmiste projektideni.
Helena