kolmapäev, 16. märts 2011

Fotokonkurss

Kuna meilgi olnud fotograafia õpituba ja fotograaf pildistamise tarkust jaganud, siis ehk on huvilisi.

Naiskodukaitse korraldab käesoleva aasta aprillis-mais fotokonkursi “Aeg olla eestlane”, millest on oodatud osa võtma kõik fotohuvilised.

Fotokonkursi eesmärk on inimeste käest küsida, mida tähendab nende jaoks eestlaseks olemine. Missugustel hetkedel tunnevad nad end tõeliste eestlastena. On see vabariigi aastapäev, jaanipäev, võidupüha? Võibolla kuulates hoopis vanaisa pajatusi esimese vabariigi aegadest. Kuidas hoiab tubli eesti inimene eestluse vaimu siin, kodus või kaugel, seitsme maa ja mere taga, kurbuse- ja rõõmuhetkedel?

Eestlased on arvult väikesed aga vaimult suured. Vaatamata sellele, et meid on nii vähe, leidub siiski igas maailma nurgas mõni eestlane, kes kannab endas eestluse vaimu.

Ootame, et konkursist osavõtjad saadaksid meile pilte mõnest erilisest hetkest või inime(t)sest mis sümboliseerib just nende jaoks tõelist eestlust !

Piltide kogumine fotokonkursi tarvis toimub 1.aprillist 31.maini 2011. aastal, millele järgneb internetihääletus publiku lemmiku leidmiseks. Fotokonkursi reegleid saab vaadata aadressil http://konkurss.naiskodukaitse.ee .

Ootame Teilt palju põnevaid pilte!

Kommentaare ei ole: